MSC 400Senior Concert
Bilkent Müzik dersi. Son 5 yılda 4 kez Güz'de, 3 kez Bahar'da açıldı, son 5 yılda yaz okulunda açılmadı. Şube başına ortalama 4 öğrenci.
- kredi—· 1 ECTS
- açılır4 Güz, 3 Baharson 5 yıl
- 2026-2027 Güzaçılmadıson: 2024-2025 Güz
Ön koşullar ve açtığı derslerkatalog: MSC 300
- ön koşul
- 1 şart
- doğrudan açtığı
- 0 ders
- en erken
- 3. yıl bahar
Geçince açılır
Başka bir dersin ön koşulu değil.
Ön koşullar STARS kataloğundaki ifadeden okunur; eş koşul, izin ve not şartları dahil değil. Kartın altındaki not o dersin başka neye ihtiyaç duyduğunu söyler.
Not ortalaması2008'den beri 2,88
- Güz / Bahar ortalaması
- dikey gölge: şube aralığı · nokta büyüklüğü: öğrenci sayısı
Dönem tablosu 32 dönem
| Dönem | Şube | Öğrenci | Ders ort. | Şube aralığı |
|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 Güz | 1 | 2* | S/U | — |
| 2023-2024 Bahar | 1 | 5* | S/U | — |
| 2023-2024 Güz | 1 | 7* | S/U | — |
| 2022-2023 Bahar | 1 | 3* | S/U | — |
| 2022-2023 Güz | 1 | 8* | S/U | — |
| 2021-2022 Bahar | 1 | 2* | S/U | — |
| 2021-2022 Güz | 1 | 3* | S/U | — |
| 2020-2021 Bahar | 1 | 2* | S/U | — |
| 2020-2021 Güz | 1 | 2* | S/U | — |
| 2019-2020 Bahar | 1 | 2* | S/U | — |
| 2019-2020 Güz | 1 | 2* | S/U | — |
| 2018-2019 Bahar | 1 | 3* | S/U | — |
| 2018-2019 Güz | 1 | 2* | S/U | — |
| 2017-2018 Bahar | 1 | 4* | S/U | — |
| 2017-2018 Güz | 1 | 4* | S/U | — |
| 2016-2017 Bahar | 8 | 1* | S/U | — |
| 2016-2017 Güz | 1 | 0* | S/U | — |
| 2015-2016 Bahar | 3 | 3* | 2,87 | 2,00–3,30 |
| 2015-2016 Güz | 1 | 2* | 4,00 | 4,00 |
| 2014-2015 Bahar | 12 | 9* | 3,17 | 1,00–4,00 |
| 2013-2014 Bahar | 16 | 15 | 3,34 | 1,70–4,00 |
| 2013-2014 Güz | 3 | 3* | 2,57 | 3,70–4,00 |
| 2012-2013 Bahar | 8 | 9* | 2,83 | 1,30–4,00 |
| 2012-2013 Güz | 2 | 3* | 2,20 | 3,30 |
| 2011-2012 Bahar | 6 | 7* | 2,90 | 2,80–4,00 |
| 2011-2012 Güz | 2 | 2* | 2,85 | 2,00–3,70 |
| 2010-2011 Bahar | 11 | 11 | 2,86 | 1,00–3,70 |
| 2010-2011 Güz | 2 | 2* | 1,35 | 2,70 |
| 2009-2010 Bahar | 17 | 17 | 2,83 | 1,00–4,00 |
| 2009-2010 Güz | 3 | 3* | 1,33 | 1,30–2,70 |
| 2008-2009 Bahar | 19 | 19 | 2,93 | 1,00–4,00 |
| 2008-2009 Güz | 4 | 4* | 2,68 | 3,00–4,00 |
Dönem ortalaması STARS'ın "Course GPA" değeri (o dönemin tüm şubeleri). Çok yıllık ortalama dönem ortalamalarının öğrenci sayısıyla ağırlıklı ortalaması; "son 5 yıl" içinde bulunulan akademik yıldan önceki 5 tam yıl. 10 öğrenciden az olan dönemler (*) dahil ama soluk. Final tekrar dönemleri dahil değil.
Hocalara göre2021–2025 · 1 hoca
- Onur Türkmen7 dönem · 30 öğrenci · son 2024-2025 Güz—
Hocanın tek başına verdiği şubelerin öğrenci sayısıyla ağırlıklı STARS şube ortalaması. Soluk satırlar 20 öğrenciden az notlu veriye dayanır.
Ders içeriği
A dossier consisting of all works presented in the composition course juries must include music for solo instruments, small and large-scale chamber ensembles, vocal music and orchestral music. The dossier including works totaling no less than one hour should be presented to the jury 10 working days prior to the graduation project concert. The composition student must organize a concert covering selection of his compositions.
Sık sorulanlar
MSC 400 dersinin ön koşulu nedir?
MSC 400 için STARS kataloğundaki ön koşul: MSC 300.
MSC 400 kaç kredi, kaç ECTS?
MSC 400 1 ECTS.
MSC 400 hangi dönemlerde açılır?
Son 5 yılda 4 kez Güz'de, 3 kez Bahar'da açıldı, son 5 yılda yaz okulunda açılmadı.
Veri STARS'ın herkese açık sayfalarından (offerings, katalog, ders geçmişi, syllabus) otomatik alınır. Şube, hoca ve kontenjan değişebilir; kesin bilgi için SRS'yi kontrol et.